K11K0C-P07LFG0-5500
DigiKeys varenummer
1907-1229-ND
Producenter
Producentens varenummer
K11K0C-P07LFG0-5500
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
K11K0C-P07LFG0-5500 Modeller
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
7
Kabelåbning
0,197" – 0,217" (5,00mm – 5,50mm)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C