K11K0C-P06LFG0-1500
DigiKeys varenummer
K11K0C-P06LFG0-1500-ND
Producenter
Producentens varenummer
K11K0C-P06LFG0-1500
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 6P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
6
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Kappestørrelse - Indsats
1
Kabelåbning
0,039" – 0,059" (1,00mm – 1,50mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C