K10L0C-P10LCC9-5200
DigiKeys varenummer
1907-1213-ND
Producenter
Producentens varenummer
K10L0C-P10LCC9-5200
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
EDA/CAD-modeller
K10L0C-P10LCC9-5200 Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
4A
Antal positioner
10
Kabelåbning
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Kappestørrelse - Indsats
Driftstemperatur
-40°C – 120°C