G82YAR-P19UF00-000L er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
ODU
På lager: 0
Datablad
19 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddemetal
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODU Expert Talk: ODU Military First Mate Last Break
G82YAR-P19UF00-000L
DigiKeys varenummer
1907-1671-ND
Producenter
Producentens varenummer
G82YAR-P19UF00-000L
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
G82YAR-P19UF00-000L Modeller
Kategori
Kappefinish
Ruthenium over elektrofri nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sort
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP68/IP69K - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
19
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Kappestørrelse - Indsats
2
Spændingsklassifikation
333V
Monteringstype
Panelmontering, Hulmontering
Driftstemperatur
-51°C – 125°C