G60K0C-MD2LFG9-5000
DigiKeys varenummer
1907-G60K0C-MD2LFG9-5000-ND
Producenter
Producentens varenummer
G60K0C-MD2LFG9-5000
Beskrivelse
REC STY G6 SER K SZ 0 2 POS
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale
Messing
Serie
Kappefinish
Krom over nikkel
Emballage
Bulk
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Varestatus
Aktiv
Farve
Sølv
Stikforbindelse type
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Antal positioner
2
Funktioner
Hætte
Kappestørrelse - Indsats
Afskærmning
Monteringstype
Frithængende (In-Line); Panelmontering
Kabelåbning
0,177" – 0,197" (4,50mm – 5,00mm)
Monteringsfunktion
Skillehus - forsidemøtrik
Driftstemperatur
-40°C – 120°C