A53F2C-P27MFG0-7000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ODU
På lager: 0
27 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A53F2C-P27MFG0-7000
DigiKeys varenummer
1907-A53F2C-P27MFG0-7000-ND
Producenter
Producentens varenummer
A53F2C-P27MFG0-7000
Beskrivelse
ODU MINI-SNAP PLUG,BREAK APART,W
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Mfr
Farve
Sølv
Serie
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Emballage
Bulk
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
27
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Kappestørrelse - Indsats
3
Spændingsklassifikation
300V
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Kabelåbning
0,256" – 0,276" (6,50mm – 7,00mm)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-40°C – 120°C