82400-4-UV-B
DigiKeys varenummer
1844-1060-ND
Producenter
Producentens varenummer
82400-4-UV-B
Beskrivelse
LAMP MAGNIFIER UV LED 43"
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lampe, Forstørrelsesglas 4 diopter (2x), 7,00" L x 5,25" B (177,80mm x 133,35mm) LED, hvid, UV, 365nm
Kategori
Linsetype/størrelse
4 diopter (2x), 7,00" L x 5,25" B (177,80mm x 133,35mm)
Producenter
O.C. White Co.
Pære
LED, hvid, UV, 365nm
Serie
Arm
43,00" (1092,2mm)
Emballage
Bulk
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Ledningslængde
6' (1.83m) NEMA 5-15P
Lampe/forstørrelsestype
Lampe, Forstørrelsesglas
Grundlæggende varenummer
Spænding
100 – 240V