SPC5200CVR400BR2
DigiKeys varenummer
SPC5200CVR400BR2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SPC5200CVR400BR2
Beskrivelse
IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PowerPC G2_LE Mikroprocessorer IC MPC52xx 1 kerne, 32-bit 400MHz 272-PBGA (27x27)
Kategori
Ethernet
10/100Mbps (1)
Producenter
NXP USA Inc.
USB
USB 1.1 (2)
Serie
Spænding - I/O
2,5V, 3,3V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Varestatus
Last Time Buy
Monteringstype
Overflademontering
Central processor
PowerPC G2_LE
Pakke/hus
272-BBGA
Antal kerner/busbredde
1 kerne, 32-bit
Leverandørs enhedspakning
272-PBGA (27x27)
Hastighed
400MHz