SPC5121YVY400B
DigiKeys varenummer
SPC5121YVY400B-ND
Producenter
Producentens varenummer
SPC5121YVY400B
Beskrivelse
IC MCU 32BIT ROMLESS 516TEPBGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
e300 MPC5121e Mikrocontrollere IC 32-bit 400MHz ROMless 516-TEPBGA (27x27)
Kategori
Antal I/O
147
Mfr
Programs hukommelsetype
ROMless
Serie
RAM-størrelse
128K x 8
Emballage
Bakke
Spænding - Forsyning (Vcc/Vdd)
1,08V – 3,6V
Varestatus
Forældet
Oscillatortype
Ekstern
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Central processor
e300
Monteringstype
Overflademontering
Kernestørrelse
32-bit
Leverandørs enhedspakning
516-TEPBGA (27x27)
Hastighed
400MHz