LPC1768FBD100,551 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
NXP USA Inc.
På lager: 3.099
Datablad
Similar
NXP USA Inc.
På lager: 2.752
ARM® Cortex®-M3 LPC17xx Mikrocontrollere IC 32-bit 100MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCUXpresso Software & Tools Announcement from Geoff Lees
LPC1768FBD100,551
DigiKeys varenummer
568-4796-ND
Producenter
Producentens varenummer
LPC1768FBD100,551
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
LPC1768FBD100,551 Modeller
Spænding - Forsyning (Vcc/Vdd)
2,4V – 3,6V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hastighed
100MHz