B71E3005134M25S
DigiKeys varenummer
6022-B71E3005134M25S-ND
Producenter
Producentens varenummer
B71E3005134M25S
Beskrivelse
M2.5 X 1/2" D-SUB COVER SCREW
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Jackskruefatning, Rillet For D-Sub-stik
Kategori
Til brug med/relaterede produkter
D-Sub-stik
Producenter
Northern Technologies
Længde - Gevindskåret del under hoved
0,280" (7,10mm)
Emballage
Bulk
Længde - Under hoved
0,500" (12,70mm)