MHD45PK15DB15PK kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
NorComp Inc.
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
NorComp Inc.
På lager: 0
Ny hos DigiKey
Billede for MHD45PK15DB15PK er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MHD45PK15DB15PK
DigiKeys varenummer
37-MHD45PK15DB15PK-ND
Producenter
Producentens varenummer
MHD45PK15DB15PK
Beskrivelse
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Primær materiale
Metal
Serie
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Emballage
Bulk
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Samling, Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
250V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Kontaktmateriale
Messing
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 105°C