988-050-130L121
DigiKeys varenummer
988-050-130L121-ND
Producenter
Producentens varenummer
988-050-130L121
Beskrivelse
CONN D-TYPE PLUG 50POS SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-type Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kontakttype
Signal
Mfr
Terminering
Loddekop
Serie
Kappemateriale, finish
Stål (front) / zink (bag), Forniklet
Emballage
Bulk
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
1A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Farve
Sort
Antal positioner
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C