822BR12-213R001
DigiKeys varenummer
NOR1599-ND
Producenter
Producentens varenummer
822BR12-213R001
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddemetal
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
822BR12-213R001 Modeller
Kategori
Kappemateriale
Messing
Mfr
Kappefinish
Nikkel
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Emballage
Bakke
Farve
Sølv
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
12
Strømklassificering (AMPS)
7A
Monteringstype
Panelmontering, Hulmontering, Retvinklet
Spændingsklassifikation
480V
Monteringsfunktion
Skillehus - forsidemøtrik
Driftstemperatur
-40°C – 200°C