772-E15-113R011
772-E15-113R011
NorComp Connector Solutions for Telematics
772-E15-113R011
DigiKeys varenummer
NOR1056-ND
Producenter
Producentens varenummer
772-E15-113R011
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MT SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
772-E15-113R011 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Jordingsindhak
Antal rækker
2
Farve
Hvid
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-50°C – 100°C