580-M25-213L002
DigiKeys varenummer
37-580-M25-213L002-ND
Producenter
Producentens varenummer
580-M25-213L002
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
25 position D-type, Micro-D Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
2A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Spændingsklassifikation
60VDC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C