580-M15-113L002
580-M15-113L002
DigiKeys varenummer
37-580-M15-113L002-ND
Producenter
Producentens varenummer
580-M15-113L002
Beskrivelse
CONN MICRO-D PLG 15P PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-type, Micro-D Stik, Hanben stikforbindelse
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
2A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Spændingsklassifikation
60VDC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C