198-015-213L001 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
EDAC Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for 198-015-213L001 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
198-015-213L001
DigiKeys varenummer
198-015-213L001-ND
Producenter
Producentens varenummer
198-015-213L001
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
198-015-213L001 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
2A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
3
Kontaktform
Stemplet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
1 (DE, E) høj tæthed
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C