Billede for 195-078-113L001 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
195-078-113L001
DigiKeys varenummer
195-078-113L001-ND
Producenter
Producentens varenummer
195-078-113L001
Beskrivelse
CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
195-078-113L001 Modeller
Strømklassificering (AMPS)
2A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal rækker
4
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) høj tæthed
Kontaktmateriale
Messing
Driftstemperatur
-55°C – 125°C