Billede for 195-026-113L551 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
195-026-113L551
DigiKeys varenummer
195-026-113L551-ND
Producenter
Producentens varenummer
195-026-113L551
Beskrivelse
CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
195-026-113L551 Modeller
Strømklassificering (AMPS)
2A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Kontaktmateriale
Messing
Driftstemperatur
-55°C – 125°C