191-025-113L001 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
På lager: 553
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 306
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 394
På lager: 795
På lager: 0
På lager: 484
På lager: 29
På lager: 285
På lager: 635
Billede for 191-025-113L001 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
191-025-113L001
DigiKeys varenummer
191-025-113L001-ND
Producenter
Producentens varenummer
191-025-113L001
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
191-025-113L001 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Monteringstype
Kontaktmateriale
Messing
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C