184A015-192L001
184A015-192L001
184A015-192L001
DigiKeys varenummer
NOR1118-ND
Producenter
Producentens varenummer
184A015-192L001
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MNT IDC
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Terminering
IDC, Båndkabel
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
1,5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Gennemføring, Jordingsindhak, Trækaflastning
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Monteringstype
Trådtykkelse
28AWG, trådet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C