182-015-213R161
182-015-213R161
182-015-213R161
DigiKeys varenummer
182-715FE-ND
Producenter
Producentens varenummer
182-015-213R161
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
182-015-213R161 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,318" (8,08mm)
Antal positioner
Funktioner
Jordforbindelse
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Driftstemperatur
-55°C – 105°C