180-M26-203L001
180-M26-203L001
180-M26-203L001
DigiKeys varenummer
180-M2601FN-ND
Producenter
Producentens varenummer
180-M26-203L001
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
180-M26-203L001 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse udformning
Funktioner
Afskærmet
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Farve
Sort
Antal positioner
Kontaktform
Bearbejdet
Antal rækker
3
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Monteringstype
Trådtykkelse
24-28 AWG
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C