180-M15-113R011
180-M15-113R011
180-M15-113R011
DigiKeys varenummer
180-M1511DMN-ND
Producenter
Producentens varenummer
180-M15-113R011
Beskrivelse
CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
180-M15-113R011 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Driftstemperatur
-55°C – 125°C