180-078-113R001
180-078-113R001
180-078-113R001
DigiKeys varenummer
180-78ME-ND
Producenter
Producentens varenummer
180-078-113R001
Beskrivelse
CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
180-078-113R001 Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
3A
Antal positioner
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal rækker
4
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Monteringstype
Kontaktmateriale
Messing
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) høj tæthed
Driftstemperatur
-50°C – 100°C