180-015-213R001
180-015-213R001
180-015-213R001
DigiKeys varenummer
180-15FE-ND
Producenter
Producentens varenummer
180-015-213R001
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
180-015-213R001 Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
3A
Antal positioner
Funktioner
Afskærmet
Antal rækker
3
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Monteringstype
Kontaktmateriale
Messing
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
1 (DE, E) høj tæthed
Driftstemperatur
-50°C – 100°C