174-E37-113R141 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 390
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 528
Datablad
På lager: 369
På lager: 0
På lager: 0
På lager: 526
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
174-E37-113R141
174-E37-113R141
174-E37-113R141
DigiKeys varenummer
174-137MEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
174-E37-113R141
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
174-E37-113R141 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Funktioner
Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Driftstemperatur
-50°C – 100°C