174-E15-213R001
174-E15-213R001
174-E15-213R001
DigiKeys varenummer
1174-115FEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
174-E15-213R001
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
174-E15-213R001 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Farve
Hvid
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontaktmateriale
Messing
Driftstemperatur
-50°C – 100°C