174-025-212R141
DigiKeys varenummer
174-125FA-ND
Producenter
Producentens varenummer
174-025-212R141
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Forældet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Farve
Beige
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Polyester
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-50°C – 100°C