173-E25-213R001
173-E25-213R001
173-E25-213R001
DigiKeys varenummer
1173-125FEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
173-E25-213R001
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
173-E25-213R001 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Kobber
Driftstemperatur
-55°C – 125°C