173-E25-113R001
173-E25-113R001
173-E25-113R001
DigiKeys varenummer
1173-125MEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
173-E25-113R001
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
173-E25-113R001 Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Messing
Driftstemperatur
-50°C – 100°C