172-E37-102-001 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
NorComp Inc.
På lager: 331
Datablad
Billede for 172-E37-102-001 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
172-E37-102-001
DigiKeys varenummer
1137ME-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-E37-102-001
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Emballage
Bulk
Varestatus
Forældet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Farve
Hvid
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Driftstemperatur
-50°C – 100°C