172-E25-113R011 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 635
På lager: 571
På lager: 152
På lager: 223
På lager: 4
På lager: 483
På lager: 398
EDAC Inc.
EDAC Inc.
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
172-E25-113R011
172-E25-113R011
172-E25-113R011
DigiKeys varenummer
2525MEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-E25-113R011
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
172-E25-113R011 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Farve
Hvid
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-50°C – 100°C