171-037-113R911
171-037-113R911
171-037-113R911
DigiKeys varenummer
9237ME-ND
Producenter
Producentens varenummer
171-037-113R911
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 37POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
171-037-113R911 Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Driftstemperatur
-50°C – 100°C