171-025-113R001
171-025-113R001
171-025-113R001
DigiKeys varenummer
4225ME-ND
Producenter
Producentens varenummer
171-025-113R001
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
171-025-113R001 Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Jordingsindhak
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Driftstemperatur
-50°C – 100°C