12537JE-12P-BA-F0
DigiKeys varenummer
P122267-ND
Producenter
Producentens varenummer
12537JE-12P-BA-F0
Beskrivelse
FAN AXIAL 125.4X37MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 125,4mm L x 125,4mm H Kugle 76,6CFM (2,14m³/min) 2 trådledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
12537JE-12P-BA-F0 Modeller
Funktioner
Automatisk genstart
Mfr
Støj
35,0dB
Serie
Effekt (Watt)
1.69 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
2 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-40 – 104°F (-40 – 40°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 125,4mm L x 125,4mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,140A
Bredde
37,00mm
Spændingsområde
7 – 13,2VDC
Luftgennemstrømning
76,6CFM (2,14m³/min)
Materiale - Ramme
Plastic
Statisk tryk
0,170in H2O (42,3Pa)
Materiale - Blad
Plastic
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
70000 Timer @ -20°C