12038MA-48R-EE-00
DigiKeys varenummer
P122261-ND
Producenter
Producentens varenummer
12038MA-48R-EE-00
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 48VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 185,5CFM (5,19m³/min) 2 trådledere
Funktioner
Automatisk genstart
Mfr
Støj
72,0dB
Serie
Effekt (Watt)
39.36 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Forældet
Terminering
2 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,820A
Bredde
38,00mm
Spændingsområde
38 – 60VDC
Luftgennemstrømning
185,5CFM (5,19m³/min)
Materiale - Ramme
Plastic
Statisk tryk
2,970in H2O (740,0Pa)
Materiale - Blad
Plastic
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
40000 timer @ 40°C