09225SS-12Q-AT-D0
DigiKeys varenummer
P122257-ND
Producenter
Producentens varenummer
09225SS-12Q-AT-D0
Beskrivelse
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 92mm L x 92mm H Muffe 65,0CFM (1,82m³/min) 3 trådledere
Funktioner
Automatisk genstart, Hastighedssensor (tachometer)
Mfr
Støj
40,0dB
Serie
Effekt (Watt)
3.36 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
3 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 92mm L x 92mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,280A
Bredde
25,00mm
Spændingsområde
7 – 13,8VDC
Luftgennemstrømning
65,0CFM (1,82m³/min)
Materiale - Ramme
Plastic
Statisk tryk
0,290in H2O (72,2Pa)
Materiale - Blad
Plastic
Lejetype
Muffe
Levetid @ temp.
50000 timer @ 40°C