08015SS-12N-AL-00
DigiKeys varenummer
12-08015SS-12N-AL-00-ND
Producenter
Producentens varenummer
08015SS-12N-AL-00
Beskrivelse
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 80mm L x 80mm H Muffe 33,9CFM (0,949m³/min) 3 trådledere
Funktioner
Automatisk genstart, Sensor til låst rotor
Mfr
Støj
34,0dB
Serie
Effekt (Watt)
2.52 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
3 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 80mm L x 80mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,210A
Bredde
15,00mm
Spændingsområde
6 – 13,8VDC
Luftgennemstrømning
33,9CFM (0,949m³/min)
Materiale - Ramme
Plastic
Statisk tryk
0,140in H2O (34,9Pa)
Materiale - Blad
Plastic
Lejetype
Muffe
Levetid @ temp.
40000 timer @ 40°C