08015JE-12M-BA-F0
DigiKeys varenummer
P122262-ND
Producenter
Producentens varenummer
08015JE-12M-BA-F0
Beskrivelse
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 80mm L x 80mm H Kugle 22,2CFM (0,622m³/min) 2 trådledere
Funktioner
Automatisk genstart
Mfr
Støj
32,0dB
Serie
Effekt (Watt)
1.2 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
2 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-40°C – 40°C
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 80mm L x 80mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,100A
Bredde
15,00mm
Spændingsområde
7 – 13,2VDC
Luftgennemstrømning
22,2CFM (0,622m³/min)
Materiale - Ramme
Plastic
Statisk tryk
0,100in H2O (24,9Pa)
Materiale - Blad
Plastic
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
70000 Timer @ -20°C