06025SS-12N-AT-D0
DigiKeys varenummer
P122253-ND
Producenter
Producentens varenummer
06025SS-12N-AT-D0
Beskrivelse
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 60mm L x 60mm H Muffe 23,3CFM (0,652m³/min) 3 trådledere
Funktioner
Automatisk genstart, Hastighedssensor (tachometer)
Mfr
Støj
33,0dB
Serie
Effekt (Watt)
2.16 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
3 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
14 – 140°F (–10 – 60°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 60mm L x 60mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,180A
Bredde
25,00mm
Spændingsområde
6 – 13,2VDC
Luftgennemstrømning
23,3CFM (0,652m³/min)
Materiale - Ramme
Plastic
Statisk tryk
0,250in H2O (62,3Pa)
Materiale - Blad
Plastic
Lejetype
Muffe
Levetid @ temp.
50000 timer @ 40°C