06015SS-24N-AT-00
06015SS-24N-AT-00
06015SS-24N-AT-00
DigiKeys varenummer
P122252-ND
Producenter
Producentens varenummer
06015SS-24N-AT-00
Beskrivelse
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 60mm L x 60mm H Muffe 22,6CFM (0,633m³/min) 3 trådledere
Funktioner
Automatisk genstart, Hastighedssensor (tachometer)
Mfr
Støj
34,0dB
Serie
Effekt (Watt)
2.4 W
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
3 trådledere
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 60mm L x 60mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,100A
Bredde
15,00mm
Spændingsområde
10 – 26,4VDC
Luftgennemstrømning
22,6CFM (0,633m³/min)
Materiale - Ramme
Plastic
Statisk tryk
0,160in H2O (39,8Pa)
Materiale - Blad
Plastic
Lejetype
Muffe
Levetid @ temp.
40000 timer @ 40°C