TP02104A-4K
DigiKeys varenummer
360-TP02104A-4K-ND
Producenter
Producentens varenummer
TP02104A-4K
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Berøringsskærmoverlays 10,4" (264,16mm)
Kategori
Bredde
6,39" (162,40mm)
Producenter
NKK Switches
Højde
0,08" (2,10mm)
Serie
Type
Resistiv
Emballage
Boks
Diagonal skærmstørrelse
10,4" (264,16mm)
Varestatus
Aktiv
Grundlæggende varenummer
Længde
8,46" (215,00mm)