FTAS00-8.4AS-4A
DigiKeys varenummer
360-3654-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTAS00-8.4AS-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4"
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Berøringsskærmoverlays 8,4" (213,36mm) 4-leder
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Højde
5,33" (135,40mm)
Emballage
Boks
Diagonal skærmstørrelse
8,4" (213,36mm)
Længde
6,95" (176,50mm)