FTAS00-15.6AW-4A
DigiKeys varenummer
360-3661-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTAS00-15.6AW-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6"
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Berøringsskærmoverlays 15,6" (396,24mm) 4-leder
Kategori
Bredde
0,08" (2,10mm)
Højde
7,75" (196,80mm)
Emballage
Boks
Diagonal skærmstørrelse
15,6" (396,24mm)
Længde
13,68" (347,50mm)