FTAS00-12.1AW-4A
DigiKeys varenummer
360-3659-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTAS00-12.1AW-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Berøringsskærmoverlays 12,1" (307,34mm) 4-leder
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Højde
6,55" (166,40mm)
Emballage
Boks
Diagonal skærmstørrelse
12,1" (307,34mm)
Længde
10,40" (264,26mm)