FTAS00-10.6AW-4A
DigiKeys varenummer
360-3657-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTAS00-10.6AW-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Berøringsskærmoverlays 10,6" (269,24mm) 4-leder
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Højde
5,56" (141,30mm)
Emballage
Boks
Diagonal skærmstørrelse
10,6" (269,24mm)
Længde
9,19" (233,40mm)