FTAS00-10.6AW-4
DigiKeys varenummer
360-3519-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTAS00-10.6AW-4
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Berøringsskærmoverlays 10,6" (269,24mm) 4-leder
Kategori
Bredde
0,08" (2,10mm)
Højde
5,56" (141,30mm)
Emballage
Bulk
Diagonal skærmstørrelse
10,6" (269,24mm)
Længde
9,19" (233,40mm)