FTAS00-10.4AV-4A
DigiKeys varenummer
360-3656-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTAS00-10.4AV-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Berøringsskærmoverlays 10,4" (264,16mm) 4-leder
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Højde
6,43" (163,40mm)
Emballage
Boks
Diagonal skærmstørrelse
10,4" (264,16mm)
Længde
8,52" (216,41mm)